Dyskusje www.japonia.org.pl

Kultura, sztuka i historia Japonii.
Teraz jest niedziela, 12 lipca 2020, 09:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 września 2006, 14:35 
Moderator

No właśnie...a wybory Miss World kierują się twardymi regułami. Nie tylko ładna buzia wystarczy, ale jak wspomniala Hanami także cała sylwetka: od stóp do głowy. Ponadto inteligencja, sposób poruszania się, sposób wypowiedzi, talent to wszystko składa się, że wybory Miss World to trudny konkurs.
Jednak smuci fakt, że jeszcze żadnej Azjatce ( prócz Indii - 5 razy ( nie udało się wygrać wyborów Miss World. W tamtym roku Koreanka z Południa zdobyła 5 miejsce choć ładna wcale nie była - jendak zasłużyła dzięki "uczynkom".
Nie przekreślajmy więc szans Japonki. Przekonamy się wieczorem 30 września.

Jeśli chodzi o Moje własne zdanie ( jak już poddajemy ocenie ) to Japonka jednak poniżej 5.
Podobają mi się kandydatki z Hong Kongu ( tak tak przybij sztamę Owenos :P ) oraz z Mongolii....
A i tak wygra jakaś latynoska :cry:

Pozdrawiam
Miyaguchi

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 12 września 2006, 09:10 

Hm, obejrzałem sobie powtórkę tego programu powitalnego (na TVP2 bodajże) i muszę z przyjemnością napisać, że kandydatka Japonii zyskała w moich oczach. Widocznie zdjęcia kłamią :)
Teraz oceniam ją o niebo wyżej, a z kandydatek z Azji spodobała mi się także Koreanka.
Zobaczymy kto wygra:)
Pozdrawiam!

Tytuł: Hong Kong
PostNapisane: środa, 13 września 2006, 19:58 

Mi też się najlepiej podoba kandydatka z Hong Kongu. Ma tylko 165cm wzrostu i jest chyba jedną z najniższych missek. Powiedzonko małe jest piękne się sprawdza. Nie wiem co się ludziom podoba w tych wielkich żyrafach.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1