Dyskusje www.japonia.org.pl
http://www.japonia.org.pl/forum/

Wystawa A-21 the Japan Art - Bydgoszcz 01.09.-30.09
http://www.japonia.org.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=1172
Strona 1 z 1

Autor:  noel [ sobota, 9 września 2006, 18:39 ]
Tytuł:  Wystawa A-21 the Japan Art - Bydgoszcz 01.09.-30.09

Wystawa A-21 the JAPAN ART prezentuje prace pięćdziesięciu współczesnych twórców japońskich z grupy artystycznej A-21 z Osaki (skrót: Azja - XXI wiek). Wystawa ma charakter interdyscyplinarny - oglądać można na niej: malarstwo, fotografie, obiekty, instalacje i filmy video artystów z Japonii. Unikalna kultura Japonii, wyrażona została tu zarówno za pomocą form tradycyjnych jak i współczesnych technik multimedialnych.

MIEJSCE:
Galeria Miejska bwa
Bydgoszcz ul. Gdańska 20

Więcej informacji:
http://www.galeriabwa.bydgoszcz.pl/info ... =172&idm=5

noel :wink:

Autor:  szym00n [ środa, 13 września 2006, 01:54 ]
Tytuł: 

Byłem wczoraj na wspomnianej wystawie. Nie jestem znawcą sztuki nowoczesnej i niejednokrotnie do mnie ona nie trafia, ale to temat na osobną dyskusję. Jak większość z nas będąc jednak fanem Japonii, nie omijającym żadnej okazji do poszerzenia wiedzy z jakiegokolwiek tematu jej dotyczącego skusiłem się. Liczyłem może troszkę na większa dozę tradycji, bardziej mnie pociągającej, ale w obecnych tam eksponatach dostrzegłem jedynie jej nieznaczne wpływy (z kilkoma wyjątkami). Nie żałuję, gdyż uważam ową wystawę za niezwykle inspirującą.
Zajżałem tu właściwie, aby zawiadomić o niej innych, ale skoro taka informacjsa już padła to nei mogłempowstrzymac się od podzielenia się swoimi wrażeniami. :)
Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/