Dyskusje www.japonia.org.pl

Kultura, sztuka i historia Japonii.
Teraz jest poniedziałek, 25 maja 2020, 21:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: środa, 27 października 2004, 07:59 

http://serwisy.gazeta.pl/cjg/1,33275,2357737.html

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 29 października 2004, 09:39 

z tego co słyszałem w radiu to trwa to 3 dni, wiecie cos wiecej?, gdzie to sie odbywa?, bo nie tylko w galerii podobno

Tytuł:
PostNapisane: piątek, 29 października 2004, 17:54 

Ze tez mnie w tym tygodniu we Wrocku nie bedzie : / F :evil: :evil:

Tytuł: Do 30.X !!
PostNapisane: sobota, 30 października 2004, 08:53 

Dni Japonii bede odbywaly sie tylko do dzisiaj tj. 30.X.2004. Pozniej do 10.12.2004 beda prowadzone imprezy terenowe np w Zarach, Walbrzychu, Swidnicy... wszystkich serdecznie zapraszam dzisiaj do Galerii Dominikanskiej, odbedzie sie np pokaz kimon japonskich ( gdzie modelka bedzie moja dziewczyna :) bedzie wystawa fotografii ogrodow japonskich i wiele wiele innych ciekawych rzeczy, jeszcze raz goraco zapraszam!!
Henryk

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 31 października 2004, 17:09 

przykro mi,ale musze krytycznie odniesc sie do dnia japonskiego we wrocku.strasznie nieprofesjonalnie to zorganizowano.przy stolach siedzialy dziewczyny nieustannie piszace smsy,4 drzewka bonsai-zenujace robily wrazenie;)nikt nie udzielal informacji o Japonii,nawet nie bylo wielkiego napisu nigdzie: DNI JAPONII albo cos w tym rodzaju.Organizator skoncentrowal sie jedynie na rozlozeniu ulotek o kursie jezyka japonskiego...zadnych zdjec czy obrazow.dodatkowo wielki baner sponsora TOYOTY, a tak naprawde salonu samochodowego, ktorego wlascicielem jest POlak..ciekawi mnie czy centrala firmy wyrazila zgode na uzycie tego loga podczas tej zenady...
poza tym pani w kimonie (wyjatkowo wymietym) jakos niezbyt sobie radzila z zachecaniem przypadkowych gosci Galerii do wykonania makijazu (japonskiej oczywiscie firmy;))
badzo malo materialow o samej Japonii na stoisku co dodatkowo sprawialo smutne wrazenie.
W przyszlosci radze organizatorom bardziej przemyslec formule tego typu imprez w centrum handlowym...nic dziwnego,ze szumnie ogloszony patronat ambasady Jp.ograniczyl sie do udzialu w niej wolontariuszy tej szacownej placowki.
zycze powodzenia w przyszlosci.

Strefa czasowa: UTC + 1