Dyskusje www.japonia.org.pl
https://www.japonia.org.pl/forum/

Nauka japońskiego - ile, gdzie i jak:)
https://www.japonia.org.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=2151
Strona 1 z 1

Autor:  sakura1990 [ czwartek, 8 stycznia 2015, 14:48 ]
Tytuł:  Nauka japońskiego - ile, gdzie i jak:)

Witam wszystkich serdecznie:) zastanawiam się, jak wygląda sprawa nauki języka japońskiego wśród forumowiczów, tzn. kto się uczy, ile czasu i gdzie;> Podzielcie się swoimi doświadczeniami, bo może to pomóc innym, którzy np. chcą zacząć naukę, a nie wiedzą jak;)

Autor:  Niltinco [ wtorek, 13 stycznia 2015, 11:23 ]
Tytuł:  Re: Nauka japońskiego - ile, gdzie i jak:)

Powiedzenie, kto, gdzie i jak długo się uczy nijak nikomu nie pomoże w rozpoczęciu nauki. Już prędzej mogą komuś pomóc wypowiedzi (których w necie można znaleźć od groma) na temat źródeł nauki (podręczniki, kursy online, inne materiały), objaśnień danych problemów (kto, gdzie napotkał "ścianę" i jak sobie z tym poradził).

Autor:  sakura1990 [ wtorek, 13 stycznia 2015, 17:16 ]
Tytuł:  Re: Nauka japońskiego - ile, gdzie i jak:)

Może źle sprecyzowałam pytanie;) Nie chodzi mi o dokładne wymienianie szkół ze wszystkich miast itd. tylko o ogólne informacje, np. czy ktoś uczy się sam w domu, czy uczęszcza na kurs, czy może uczy się przez skype'a z Japończykami itd. i jak ocenia swoją naukę, czy coś poleca itd.:) Jeżeli ktoś miałby ochotę podzielić się swoimi doświadczeniami, to śmiało:) ja np. uczę się sama, ale średnio mi to wychodzi;x jeżeli chodzi o kurs stacjonarny, to nie ma szans, ale ostatnio natknęłam się na szkołę, która oferuje kursy internetowe. Czy ktoś coś słyszał na ten temat, albo ma doświadczenie związane z takim kursem przez neta:)?

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/