Dyskusje www.japonia.org.pl
https://www.japonia.org.pl/forum/

"Japońska noc grozy" - 07.07.2012 [Tarnowskie Góry]
https://www.japonia.org.pl/forum/viewtopic.php?f=4&t=2089
Strona 1 z 1

Autor:  noel [ poniedziałek, 2 lipca 2012, 23:59 ]
Tytuł:  "Japońska noc grozy" - 07.07.2012 [Tarnowskie Góry]

Maraton filmowy "Japońska noc grozy"
DATA: 07.07.2012, od godz. 20.00
MIEJSCE: Tarnogórskie Centrum Kultury, ul. Sobieskiego 7, Tarnowskie Góry
OPIS: PJWSTK w Bytomiu oraz Pizzeria "U Batmana" zapraszają na przerażającą noc tylko dla wytrwałych...

- 20:00 „GUROTESUKU” (2009) [Japonia] - reż. Kôji Shiraishi [73 minuty] Pewnego dnia, para młodych ludzi zostaje porwana z ulicy. Gdy budzą się, zauważają że znajdują się w piwnicy, ale nie wiedzą, co się konkretnie wydarzyło i jak się tu znaleźli. Wkrótce pojawia się winny wszystkiemu sadysta. Nie mówiąc nic swoim ofiarom, zaczyna serię tortur.
- 21:30 „NOROI” (2005) [Japonia] - reż Kôji Shiraishi [115 minut] "Żądam prawdy. Nieważne jak bardzo będzie przerażająca, chcę ją znać" - oto motto Masafumi Kobayashiego, japońskiego dziennikarza i badacza zjawisk paranormalnych. Bada on i rejestruje na pozór nie powiązane ze sobą tajemnicze zdarzenia i osoby. Sprawy komplikują się, kiedy wszystkie te osoby giną w niewyjaśnionych okolicznościach, a Kobayashi odkrywa, że wspólną cechą tych dziwnych wydarzeń są martwe gołębie i słowo "Kagutaba".
- 23:45 „MACHINE GIRL” (2008) [Japonia, USA] - reż. Noboru Iguchi [96 minut] Główną bohaterką filmu jest nastoletnia Ami Hyūga, która na samym początku rozprawia się z grupą osób znęcających się nad niewinnym chłopakiem. Gdy chłopak nazywa dziewczynę morderczynią, Ami opowiada własną historię. Wszystko rozpoczęło się wraz ze śmiercią jej brata, Yū. Dziewczyna pragnie zemścić się na zabójcach swojego brata.
- 01:30 „KREW. OSTATNI WAMPIR” (2009) [Chiny, Francja] - reż. Chris Nahon [91 minut] Ekranizacja kultowego komiksu anime. Efekty specjalne, plastyka obrazu i przepiękne zdjęcia - najbardziej oczekiwany horror 2009 roku. Historia pięknej wampirzycy, w rękach której spoczywają losy świata.
- 03:00 „TUNEL” (2006) [Japonia] - reż. Takeshi Furusawa [93 minuty] Mały Takashi podnosi wyrzucony na peronie bilet i nagle dostaje ostrzeżenie od obcej kobiety w czerni, że umrze. Wsiada do pociągu i ślad po nim ginie... Pewnego dnia młodsza siostra Nany - Noriko - również znika w tajemniczych okolicznościach po tym, jak znajduje porzucony na tym samym peronie bilet. Szkolna koleżanka Nany - Kanae - zostaje nawiedzona przez nieznaną siłę, po tym, jak zakłada bransoletkę, którą jej chłopak znalazł w jednym z przedziałów w pociągu. Stacja kolejowa Mizunashi staje się miejscem tajemniczych wypadków.

WSTĘP: na każdy film: 5 zł
KARNET: na całą noc: 10 zł (ulgowy - szkolny/studencki), 15 zł (normalny)

Źródło: http://www.tck.net.pl/aktualnosci,1155

noel ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/