Dyskusje www.japonia.org.pl

Kultura, sztuka i historia Japonii.
Teraz jest sobota, 4 grudnia 2021, 23:36

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Czy Japonia wyjdzie z grupy?
TAK 58%  58%  [ 7 ]
NIE 25%  25%  [ 3 ]
Nie mam pojęcia 17%  17%  [ 2 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 11 listopada 2006, 20:54 

Preferuje japońskich albo bardziej doświadczonych coachów, ale zobaczymy ...

A co powiedziecie o lidze? Dość ciekawa sądze, dziś np. 5-4 Tokyo-Kawasaki, w 89. na 4-4 i 5-4 :), a przegrywali 1-4, ale ogólnie co kolejke coś się dzieje. Nigdy nie miałem okazji oglądać meczu, ale widziałem raz sparing Urawy z Bayernem Monachium i myśle że akutalny (raczej) mistrz Japonii nie odbiega sporo od europejskiego poziomu :)

Co do reprezentacji: na mistrzostwach z Australią n/c, z Chorwacją uratowany remis, a z Brazylią super euforia gdy 1:0, ale potem niestety, cóż można to tłumaczyć trudną grupą, bo myślę że gdybyśmy byli np. w grupie A byłoby lepiej :) cóż... potęgą nie są, tak więc poczekamy :)

zapomniałbym... polecam na youtube.com zobaczyć bramkę Ogasawary z meczu towarzyskiego z Finlandią, oraz meczu z Brazylią (puchar konfederacji) Nakamury :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1